Adliyeden Şok Karar! 3 Hile Sitesi Kapatıldı! 10 ay önce       37  İsmail Can Memiş
Oyun Hilesi Siteleri Kapatıldı
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Türkiye Mahkemelerinde verilen karara göre geçtiğimiz günlerde 3 adet büyük oyun hilesi satan site erişme kapatıldı ve tazminat cezasına çarptırıldı. Günümüz insanlarının oyunlarda bile hileye başvurup bunu para karşılığında satması üzerine mahkemelerde oyun hile sitelerinin isimleri yankılandı.

Kapatılan hile siteleri arasında hitlan.com, hilevereni.com ve coldhacks.com adlı internet siteleri yer alıyor. Siteler mahkeme kararınca erişeme kalıcı olarak kapatıldı. Ve sahiplerine toplamda 200 bin liraya yakın manevi ve maddi tazminat hükmü verildi. Bu aslına bakılırsa ilk ve son olması gerektiğini düşündüğümüz bir durum. Diliyoruz artık böylesi tatsız olaylar rengarenk oyunculuk sektöründe tekrar gündeme gelmez. İyi oyunlar!

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

5 yorum

 1. Gökser Pirik dedi ki:

  Hilesiz oyun demek oyundan zevk alabilmek demektir. İki tarafın da elindekilerle savaşmasının zevkini hilenin verebileceğini sanmıyorum.

 2. Gökmen dedi ki:

  Bencede artık bu hile siteleri kaldırılmalı kapatılmalı gerek yok böyle şeylere. Çok saçma ve zaten hile siteleri daha çok sizin bilgilerinizi çalıyor

 3. Zeynep dedi ki:

  Böyle bir haber duymuştum daha önce oyun hilesi yayını yapan sitelerin kapatılacağı konusunda. Demek işleme başlanılmış. Hilelerle zaten oyun oynamanın pek bir mantığı yok kapatılması iyi olmuş.

 4. Emre dedi ki:

  Para cezasını duyunca sektördeki arkadaşlara üzüldüm 🙂

 5. Gökhan dedi ki:

  Eğer ki bu durum gerçekse gerçekten çok iyi yerin de bir karar olmuş bence. Artık oyunlardan zevk alamaz oldum. Nereye girsem ne oynasam karşıma hileciler çıkıyor. Birde üstüne klavyeden küfür yazıyorlar. Çıldırmamak elde değil. Bu uygulama umarım devam eder

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir