CS’deki En “KANSER” Oyuncu Tipleri 3 ay önce       9  Tuncay Samet Taplaktepe
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Oyun zevkini berbat eden, her maçta bu listedekilerden birini görmüşsünüzdür. İşte bu listemizde Counter Strike’daki en kanser oyuncu tiplerini inceliyoruz!

1- Yeni Başlayan Oyuncu

Bunlar genelde yeni başladıkları için temkinlidirler. “Counter Strike’a yeni başladım bana sövmezler inşallah” kafasındalar. Yok bomba kurayım,takımla bir yere gideyim falan bunlarda yoktur; kutu ve kapı arkalarına pusmayı severler izlediği YouTuber-Steamer’lerin yaptıklarını yapmaya çalışırlar.(Genelde yapamazlar.)

2- Sürekli Küfür Edip Rage Atan Oyuncu

Bunlar ne olursa olsun oyununuza karışırlar. Bunların genelde mikrofonu tost makinası gibi ses verir. Oyunu kazansanız ace atsanız bile size küfreder. Bu tip oyuncular sadece rage atmaya oyuna girerler. Her an kulak zarınızı patlatabilirler.

3- İyi Oynayan Oyuncu

Bu adamlar adamın en iyisidir. Bunlar bu arada ikiye ayrılmaktadır. Büyük kısmı oyunu tek başına oynayan adamlardır, ama bazıları vardır bu adamlar takım oyununu efsane şekilde oynarlar. Zaten ikinci tip adamlar her zaman üst ranklardadırlar. Çoğu da takım ruhunu bilen, iyi oynayan ve özellikle de sesli iletişimi en düzgün şekilde komuta yöntemiyle kullanan adam diyebileceğimiz tiptir.

4- Takıma Sürekli Emir Yağdıran Lider Olduğunu Sanan Oyuncu

Kendilerini oyuncu zannederler ve herkese karışırlar raundu kazansanız da kaybetseniz de sizin kötü olduğunuzu ama kendinin mükemmel olduğunu söyler. Tabii içlerinden iyisi de çıkarsa o zaman mesele ayrı. Kendini komutan zannedip savaş ruhuna girip A’yı fethetmeye meyilli bu arkadaşlar takım ruhunu toparlamaya ve destekçi tutum göstermeye özen gösterirler.

Bunlarda ikiye ayrılırlar ;

1-Mikrofonu iyi olan: Bunlar dayanılabilir olabilir;

2-Mikrofonu kötü olanlar: Ama bunlar asla.

5- Troll’ler

Bu adamların yatacak yerleri yoktur. Bu adamlar tünelde sizi bloklar, long rushlarken sizi flashlar , önünüze molotof falan atarlar. Bu tipler tek girmezler , yoksa kicklenirler. Bir de her zaman arkadaşlarımızdan duyduğumuz ve gerçekten de oyunun en kötü kitlelerinden biri olan Ruslar tarafından olur bu troller. Trolleyen de zaten genelde hep Rustur. “F*ck you ….” diyerek saydırıp siz bir şey yapmasanız da size küfür edip, önünüzü yakarlar. Size ateş edip hatta sizi bile vurup, öldürebilirler.

Kısacası bu adamların yatacak yeri yoktur.

6- “Drop me AWP”

Bunlarında yatacak yerleri yoktur. Kendilerine gelince Desert Eagle istesek atmazlar ama onlara gelince sıkıntı yok. Genelde de ruslardır. Pislik İngilizce aksanları ile kafamızı beynimizi yerler. Bu tür çok tehlikelidir, eğer sinirlenecek olurlarsa yukarıda bahsettiğimiz “TROLL” oyuncu tipine dönüşürler. Bide bunların iki tipi vardır;

1-İyi AWP kullanan : Bu adamlar gelsin canımı yesin.

2-Kötü AWP kullanan : Ama bunların yatacak yeri yok.

7- Davay Davaylar (Ruslar)

Bu tipler CS’nin en kanser kitleleridir. Bunların zerre oyunla alakası yoktur. Galiba Rusya’da mikrafon icat edilmemiş. Ben henüz normal mikrofonu bulunan bir Rus görmedim. Takımdan her zaman ayrı , ayrık hareket ederler. Bazı yeni oyuna başlayan CS oyuncuları bunlardan daha iyidir. Tabii bu kitle hep CS oyuncularının dilindedir. “of şu ruslar yok mu şu ruslar ben onların ta …” diyerek başlar ve sonu bitmeyen cümleler, daha doğrusu küfürler rusları bekler.

8- Smurflar

Bu adamlar sizin takıma gelirse sıkıntı yok ama karşı takımdaysa kazanmanız için bir mucize gerek. Bir de silver olduğunuzu hesap ederseniz kendinizi kickletin yada 1 hafta ban yemeyi tercih edin. Tabii bu adamlarda deli gibi taktik kasma vardır. Öyle basit falan oynamazlar.

9- A.F.K Oyuncu

Oyuna girerler zaten CS:GO oyuncuları bilir maç arama havuzundayken hep bu arkadaşlar bilmem trollden midir yoksa gerçekten meşgul mudur en son hazır olduğunu belirtirler. Ayrıca ilk 3 el neredeyse asla kıpırdamazlar ve genelde AFK olurlar. Tabii aynı şekilde biz de bunları bir güzel kickleriz.

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir