CS: GO En Çok Kullanılan Tüfekler 10 ay önce       69  Berat Toprak
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Arkadaşlar En’ler Serimize En Çok Kullanılan Cs Go Silahları ile devam ediyoruz. Bugün en çok kullanılan 6 Tüfeği sizler için derledik.

  • SSG 08

 

Ucuz fiyatı ile Sniper severlerin gözdesi. İlk raundlarda sniper aimine güvenen kişilerin tercih ettiği bu silah, kafadan tek atması ve vücuda vurunca da çok az can bırakması sevilen özelliklerinden.

 

  • Scar-20 ve G3SG1

Çoğu kişinin nefret ettiği, alanlara küfür ettiği auto sniper silahlar, sevilse de sevilmese de oldukça fazla kullanılıyor. Troll için veya düşük ranklarda oldukça fazla kullanılan bu silahlar otomatik ve 2 mermide rakibi öldürebiliyor.

  • M4A1-s

Sekmesi ve vuruş gücü oldukça fazla olan bir silah olan M4A1-s’in kullanıcı sayısı gittikçe azalsa da, hala azımsanmayacak kadar çok kişi tarafından seviliyor. Tek sorunu ise mermi sorunu. Şarjör kapasitesi oldukça kısıtlı.

  • M4A4

M4A4, oyuna geldiğinden beri M4A1-s kullanıcılarının çoğunu kazanmış durumda. Spray yapmak için harika olan bu silah oldukça güçlü. CT tarafında çoğu oyuncunun vazgeçilmezi konumunda.

  • AWP

Geldik listemizin en başlarına. Listemizin zirvesi, çoğunuzun tahmin edebileceği silahlardan oluşuyor. AWP tek seferde rakibi öldürecek güçte olan bir keskin nişancı tüfeğidir. Bacaklar hariç nereye sıkarsanız sıkın rakibi öldürmeyi başaracaktır. Önemli anlarda gerideyken güzel kullanılırsa maç kazandırabilecek bir silah.

  • AK-47

Bu silah, çok güçlü olmasının yanı sıra hem uzakta hem yakında oldukça etkili. Çoğu profosyonelin favori silahı konumunda. Ayrıca çokta pahalı olmayan bir fiyata sahip.  Eğer takımınızda bir AK-47 ustası varsa şanslısınız. Tek başına maçı taşıyabilir.

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir