CS GO’nun Cesur Botu: Connor! 10 ay önce       35  İsmail Can Memiş
Connor
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

CS:GO’da şaşırtan profosyonel botumuz Connor kendini duyurdu!

CS serisinin tamamında botlar kötüdür. Bot atmak çoğu zaman takım maçlarında takıma zarar verir. Özellikle CS GO serisinde yapay zekanın emrinde oyuna giriş yapan botlar berbat performans sunuyorlar. Ancak bu gidişata dur diyen bir bot bir oyuncunun düşmesi sonrasında rakip takıma karşı attığı ace ile tüm dünyaya ismini duyurdu.

Karşı takım terörist idi. Ve cesur botumuz anında silahını çekerek masum insanların canı pahasına kendini tehlikeye attı. Sonrasında ise CS tarihine destan olmuş bir başarıya imza attı. Botların da zeki olduğu kanaatine varan oyuncular artık botları adamdan sayıyorlar. Ancak karşı takımın bu durum karşısında berbat bir ruh haline büründüğünü söylemeden geçemiyorum.

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

2 yorum

  1. Ahmet Onur dedi ki:

    Genel de bizden veya rakipten kötü oynayan bot deriz.Bu bot bize meydan okumuş heralde 😀 Connor’u da ilk defa duydum tek elde 5 kişi vurmuş be.Helal olsun..

  2. Alp Tekin dedi ki:

    Nerde bizde böyle bot, bize gelen botlar anca bize ateş etsinler yada midden direk aşşağı doğru inerken kafalarına hs yesinler 😀 Adamların şansı işte böyle bir bot olması.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir