CS GO’nun Cesur Botu: Connor!


Connor
Connor

CS:GO’da şaşırtan profosyonel botumuz Connor kendini duyurdu!

CS serisinin tamamında botlar kötüdür. Bot atmak çoğu zaman takım maçlarında takıma zarar verir. Özellikle CS GO serisinde yapay zekanın emrinde oyuna giriş yapan botlar berbat performans sunuyorlar. Ancak bu gidişata dur diyen bir bot bir oyuncunun düşmesi sonrasında rakip takıma karşı attığı ace ile tüm dünyaya ismini duyurdu.

Karşı takım terörist idi. Ve cesur botumuz anında silahını çekerek masum insanların canı pahasına kendini tehlikeye attı. Sonrasında ise CS tarihine destan olmuş bir başarıya imza attı. Botların da zeki olduğu kanaatine varan oyuncular artık botları adamdan sayıyorlar. Ancak karşı takımın bu durum karşısında berbat bir ruh haline büründüğünü söylemeden geçemiyorum.

Yorumlar 2

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Genel de bizden veya rakipten kötü oynayan bot deriz.Bu bot bize meydan okumuş heralde 😀 Connor’u da ilk defa duydum tek elde 5 kişi vurmuş be.Helal olsun..

  2. Nerde bizde böyle bot, bize gelen botlar anca bize ateş etsinler yada midden direk aşşağı doğru inerken kafalarına hs yesinler 😀 Adamların şansı işte böyle bir bot olması.

CS GO’nun Cesur Botu: Connor!

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Kayıt Ol

Şifreyi Yenile

Kayıt Ol