CS:GO En Faydalı 4 Antrenman Haritası 8 ay önce       148  Berat Toprak
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Herkese Merhaba. En’ler serimize, Steam atolyesinde bulunan en faydalı 4 haritayı sizler için derledik.

CS:GO oyununda gelişmek istiyorsanız, çalışmak kendinizi geliştirmek zorundasınız. Bugün sizin gelişiminizi başlatacak veya hızlandıracak 3 harita ile karışınızdayız.

 • Aim Botz Training

İlk haritamız, bir çoğunuzun bildiği ve çalıştığı bir harita. Fakat elbet bilmeyen de çıkacaktır. Çok beğendiğim ve severek çalıştığım bir harita olan Aim Botz Training, detaylı bir şekilde tüm herşey düşünülerek tasarlanmış. Mükemmel denebilecek bir harita. Gerekli olan tüm ayarlamaları haritadan yapabiliyorsunuz.

Map Linki: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=243702660

 • Fast Aim/Reflex Training Map

Bu haritamız da diğer haritamız kadar yararlı. Her ne kadar çok bilinmese de Aim ve refleks geliştirmek için birebir olan haritada amaç, üzerinize gelen botları siz ölmeden vurmaktır.

Map Linki: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=368026786

 • Training: Bot Aim V5D

Bu harita da aim için birebir. Sürekli güncellenen ve kendini ilerleten harita oldukça çok kullanıcıya sahip. Aimine güvenen oyuncuların bir çoğu bu haritada çalışmıştır Bu haritada da amaç botları vurmak.

Map Linki:https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=477648593

 • training_aim_csgo2

Bu haritada amaç diğerlerinden biraz farklı. Amaç bot vurmak değil, çıkan kırmızı noktaları vurmak. Bu haritanın da aiminizi geliştirmesinde önemli rol oynayacağına adım gibi eminim.

Map Linki: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=turkish&id=213240871

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

8 yorum

 1. Gökser Pirik dedi ki:

  Bu haritalar benim gibi CS’deki kolsuzlara yardımcı olacaktır umarım. Bu da işe yaramazsa sanırım ümitsiz vaka konumundayım 😀

 2. Ahmet Onur dedi ki:

  de_dust2 eklenmeden olmaz ki hocam 😀 Milli haritamızın hem rekabet modunda hem de topluluk sunucularında vazgeçilmez olduğu bir gerçek.Dust2’ye artık ısınmak için giriyorum 🙂

 3. Hüseyin Gözlü dedi ki:

  Anteremanlarımı hep bu haritalardan yapıyorum ama bazı sebeplerden dolayı oyuna giremiyorum gerçekten çok özledim ben oyunu zamanım olsada doya doya oynasam .

 4. Doğuhan SUBAŞI dedi ki:

  Başlamadan Bunu Okumam İyi Oldu 🙂

 5. Selçuk Yılmaz dedi ki:

  admin bey hep bilinen mapleri yazmışsınız aim botz arena olsun diğerleri olsun biraz çeşitlendirebilir misiniz ? çünkü bir yerden sonra bunlarda sıkıyor doğru yararlı mapler özellikle Aim Botz Training ama insan full focustan sonra aşırı sıkılıyor hele o 1.5 k killden sonrası insanı bayıyor ama refleks konusunda %10000 yararlı bilmeyenlere bende öneririm

 6. İsmail Cem Karakurt dedi ki:

  Rekabetçi girmeden önce en az 10 -15 dakika alıştırmak yapmak lazım aslında. Isınmadan oyuna girince ilk 4-5 el garanti gidiyor. Atölyeme kaydettim haritaları teşekkürler. Antreman yapacak arkadaşlar bol bol farklı silah kullanmayı unutmayın 🙂

 7. Sinan dedi ki:

  Çalışmak için güzel maplar bir global olarak diyim 😀

 8. Sinan dedi ki:

  Global biri olarak güzel mapler 😀

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir