Counter Strike: Global Offensive En İyi 6 Oyuncu 10 ay önce       80  Berat Toprak
[Toplam:0    Ortalama:0/5]
Counter Strike: Global Offensive dünyada fazlası ile oynanan ve takipçisi olan bir online oyun. Turnuvalar, yayınlar derken sektörde milyon dolarlar dönüyor. Tabii ki her işte olduğu gibi online oyunlarda da profosyoneller var. Bizde bu oyundaki en iyi 6 oyuncuyu sizlere derledik.  

  • Marcelo “coldzera” David

SK Games için oynayan Brezilya’lı oyuncu, takımı ve takımın taraftarları açısından önemli bir isim.  Hem AWP hem de diğer silahları çok iyi kullanarak bir çok kritik maçta ve yerde takımını sırtlamayı başardı.

  • Aleksandr “s1mple” Kostyliev

Natus Vincere takımında oynayan Ukrayna’lı oyuncu, aslında bir AWP oyuncusu olmasına rağmen diğer silahlarda da harika bir etkiye sahip. Gelecekte zirvenin başını çekeceğini düşündüğüm isimlerden.

  • Adil “ScreaM” Benrlitom

EnVyUs takımı için oynayan Belçika’lı oyuncu, takımında Rifler konumunda. Çok güzel AK-47 ve M4 kullanan oyuncu, sadece Desert Eagle ile dahil harikalar yarıp hiç beklenmedik yerlerde takımına sayılar kazandırabiliyor.

  • Ladislav “GuardiaN” Kovacs

Guardio, takımı Natus Vincere için çok önemli olan bir Slovak oyuncu. Harika AWP yetenekleri olan bu oyuncunun performansı takımını azımsanmayacak derecede etkiliyor. Eski zamanlardan beridir de en iyi listelerinde başlardaki yerini koruyor.

  • Nikola “NiKo” Kovac      

Bosna Hersekli NiKo, FaZe Clan için oynamakta.  Takımdaki rolü çoğunlukla Rifler olsa da AWP de oynayabilmekte. Lurker pozisyonu için de oynayarak, takımdan ayrı gidip rakipleri düşürüyor. Yaşı henüz genç olmasına rağmen oldukça tecrübeli bir oyuncu.

  • Can “XANTARES” Dörtkardeş

Listemizi bir Türk ile bitirmek istedik. Belki en iyi 6 oyuncu arasında olmaması gerekiyor fakat bir Türkü listede görmek isteyeceğinizi düşündük. XANTARES, Space Soldiers için oynayan oyuncumuz.  Takımında Rifler rolünde oynayan ve görevini çok iyi yapan bir oyuncu. Ak-47 silahını çok iyi kullanması, onu takımının başarılarında oldukça önemli bir etken olarak vazgeçilmez kılıyor.

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir