CS:GO Kendinizi Kickleyin! 9 ay önce       124  İsmail Can Memiş
CS:GO Kendini Kickleyebilme
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Belki de birçok defa oyunda rastlamış olabilirsiniz. Oyuncuyu atan ve F1 verilmesi istenen oyuncu aynı. Peki kendi kendimizi nasıl atabiliriz?

Öncelikle bu olay kesinlikle bir hilelik durum değildir. Oyun içine ya da oyun dışına herhangi bir program veya dosya enjekte etmiyoruz. Tamamen doğal Counter Strike: Global Offensive’nin “Geliştirici Konsolu” adıyla sunduğu bir konsol yardımıyla bunu yapabiliyoruz. Adımları resimlerle ve açıklamaları ile anlatıyoruz.

Şimdi her şeyden önce ilk olarak “Geliştirici Konsolu” özelliğini aktif etmemiz gerekiyor. Bunu da Seçenekler > Oyun Ayarları kısmından yapıyoruz.  

Bu kısımdaki Geliştirici Konsolunu Etkinleştir seçeneğini Evet yapıyoruz. Böylece konsol sayesinde oyun içinde bir kod ile her şeyi yapabileceğiz. Şimdi isterseniz nasıl kendimizi atabiliriz onu gösterelim.

Öncelikle diyelim ki troll bir takım denk geldi ya da farz edelim çok acil işiniz çıktı ama sizin için kimse atma oylaması başlatmıyor. Bunun için ilk yapmanız gereken şey “Esc” tuşunun altına “Tab” tuşunun üstünde olan “é” tuşuna basıyoruz. Karşımıza fotoğraftaki gibi gri bir konsol geliyor. Bu konsola “status” yazıyoruz.

Daha sonra ismimizin en solundaki ilk rakamı görüyoruz.. 7 ise 7 yazacağız asla 2. olanı yazmayın. Yazarsanız kendi takım arkadaşınızı atabilirsiniz. Konsola şimdi de “callvote kick isminensolundakirakam” yazıyorsunuz ve oylama başlıyor. Tabii bu oylamaya 4 kişi Evet oyu vermesi lazım. O da takım arkadaşlarınızın insafına kalmış.

Ayrıca bu yöntemi eğer koskoca takımda tek kişi kaldıysanız da yapabilirsiniz. Böylece 4 kişiyi atsanız ve sizi atacak biri olmadığından oyundan çıkmak zorunda kalır ban yersiniz. Ancak bu yöntemle hiç Evet-Hayır işine karışmadan direkt olarak kendinizi atabilirsiniz.

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir