En Zevkli Android Oyunlar


En’ler serimize En Zevkli Android Oyunlar ile devam ediyoruz. Bugün sizler için oynaması çok zevkli olan 10 oyunu toparladık. İyi Eğlenceler.

  • ASSASSIN’S CREED: PIRATES

Oyunun konusu, deniz savaşları ve korsanlar’dır. Yılın en iyi oyunu olduğu zamanlarda oldu. Oyunun başkahramanı Alonzo Batilla.  Hedefi ise net, düşmanı yerle bir etmek.

  • MINECRAFT

Çoğumuzun hatta hepimizin bildiği bu oyun, hala çılgınlar gibi oynanmaya devam ediyor. Oyun küplerden oluşuyor. Oyunun  amacı ise hayal gücünün sınırlarını zorlayarak küplerden kendinize bir dünya yaratmak.

  • SIMCITY

Bu oyunda Minecraft ile benzer mantıkta. Kendine yaşam alanı oluşturmak hedef. Şehrinizi yönetip geliştirerek büyütmek bu oyunun amacı.

  • CLASH ROYALE

Supercell’in en başarılı oyunlarından biri olan Clash Royale, online bir oyun. Strateji oyunu olan bu oyunda, rakibin taç kulelerini yıkarak maçı kazanmayı hedefliyoruz.

  • DREAM LEAGUE SOCCER

Sporseverler için harika bir tercih. Hem internetsiz ve eğlenceli. Bu oyunun amacı takımını kurup geliştirmek. rakip takıma gol atıp maç kazanmak  ve şampiyonluklar yaşamak.

Yorumlar 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Renkler ve zevkler farklıdır elbette ancak CLASH ROYALE ve benzeri oyunlara bir türlü alışamadım. Ne zaman oynamaya başlıyorum ki bir hafta sonra “Silme zamanım geldi.” diyorum.

  2. Android oyun sevenler için güzel bir liste olmuş. Zaten listede indirme rakamları da çok oyunlar var.

  3. Oynayacak güzel oyun arıyordum. Listedekilerden bazılarını oynamıştım bir süre sonra sıktı beni.

  4. Aralarında oynadığım tek efsane oyun DREAM LEAGUE SOCCER, herkese öneriyorum gayet zevkli ve güzel bir oyun.

En Zevkli Android Oyunlar

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Kayıt Ol

Şifreyi Yenile

Kayıt Ol