Euro Truck Simulator 2’ye İtalya DLC’si geliyor!


Euro Truck Simulator 2 İtalya
Euro Truck Simulator 2 İtalya

SCS Software’nin popüler oyunu Euro Truck Simulator 2 için haritaya İtalya da ekleniyor!

SCS’nin internet sayfasından yaptığı açıklamaya göre oyuna ek paket olarak İtalya da gelecek. Yani daha önceden gördüğümüz Scandinavia ve Vive La France gibi DLC paketlerinden sonra oyuna para ile ek olarak haritalar gelecek. Böylece her dorse ile iş yaptığında sıkılan oyuncu bu sefer de İtalya’nın Roma gibi şehirlerinde tur atacak. Tabii bu paket Steam mağazasına geldiği zaman TruckersMP için de büyük bir güncelleme gelebilir.

Ayrıca oyuncu bu ek paketi sadece kendisi oynaması da şart değil. TruckersMP’de daha önce Scandinavia’da da gördüğümüz gibi çok oyunculu modda paketi alanlar aynı zamanda İtalya’yı turlayabilir. ETS 2’nin geliştirici ekibinin yaptığı açıklamaya göre paket 2017 sonlarına doğru Steam’da olacak. Tabii geliştiriciler İtalya’nın çok detaylı bir şekilde oyunculara sunulacağını da dile getiriyor.

Alacak olan arkadaşlar var ise şimdiden parasını Steam cüzdanında bulundursun çünkü daha önceden de biliyoruz ki harita modları ciddi eğlenceli ve detaylı oluyor. Paranızın boşa gitmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Tabii eğer bu tür harita modlarını gerçekten seviyor iseniz şayet daha önceden gelen Heavy Cargo Pack ile birlikte ağır yük sürerek İtalya’yı gezmek müthiş bir keyif katacak.

Yorumlar 5

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Daha önce zaten lojistiğine girmiştim. Lojistik ile oynamak bayağı zevkli olacak. Bu haberi aldığıma sevindim teşekkürler.

  2. Bu oyunun bilgisayarımda çakması ile vakit geçirmiş olsamda şimdi o kadar çok orjinal halini satın almak ve direksiyon setimi kurup oynamak istiyorum ki sizlere anlatamam. Oyun bence yani ne bileyim güzel ve eğlenceli hani tam yayın açıp kamyoncu muhabbetleri yapılacak türden bir oyun 😀

  3. Güzel bir DLC ile gelicekleri belli ama detaylı bir DLC olacaksa fiyat bakımından da pahalı bir DLC olacağından eminim.Türkiye veya İstanbul olarakda DLC çıkarsalar güzel gelir sağlamaya başlayacaklardır.

  4. En son yayınladıkları Fransa Dlc si süper olmuştu. Umarım İtalya dlcsinde de yine dar ve dolambaçlı yollar olur.

  5. Halen bu oyunu oynuyorum bir aralar farklı lojistiklerde yer aldım fakat şuan da tek başıma takılıyorum. Bu haberi almam iyi oldu hemen almalıyım çok iyiye benziyor.

Euro Truck Simulator 2’ye İtalya DLC’si geliyor!

Giriş Yap

Hesabınız yok mu?
Kayıt Ol

Şifreyi Yenile

Kayıt Ol