Fortnite Battle Royale Anlık Oyuncu Sayısı İle PUBG’yi Geçti! 3 ay önce       36  Ali Akpoyraz
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Epic Games ve People Can Fly firmalarının geliştirdiği Fortnite Battle Royale oyunu anlık oyuncu sayısı ile PUBG’yi geride bıraktı.

Fortnite Battle Royale En iyi savaş ve strateji oyunları sıralamasında  zirvedeki yerini aldı.Ücretsiz olarak sunulan Fortnite Battle Royale Microsoft platformunda. Xbox One ve PC de oynanan bir savaş ve strateji oyunudur.

Fornite Battle Royale Oyununa Genel Bakış:

Fortnite Battle Royale Oyunu 50 yada daha fazla  oyuncunun büyük bir harita içerisinde rastgele dağıtıldığını ve başlangıçta hiçbir teçhizata sahip olmadığını söyleyebiliriz. Harita içerisinde bulunan şehirler,yerleşim yerleri, kasabalar içerisinde bulunan evlerden gerekli savaş eşyalarını toplayarak kişiler, hem kendilerini teçhizatlarını geliştirmekle diğer oyuncuların saldırılarına karşı hayatta kalmalı. Daralan harita içerisindeki belirlenmiş bölge içerisinde kalmaya çalışmak mantığı ile oynanmaktadır. Kısacası PUBG oyununa benzeyen bir oyundur. Şu an için 5 milyona yaklaşan oyuncu sayısı ile oyun dünyasının en güzel seçenekleri arasında Fortnite: Battle Royal oyunun da yer aldığını söyleyebiliriz.

Fortnite Battle Royale Oyununu Nasıl İndiririm?

Buraya tıklayarak Fortnite Battle Royale Oyununun resmi sitesine giriş yapın.

Sağ üst köşede bulunan “Download” yazısına tıklayın. Sizi Fortnite Battle Royale oyununun kayıt olma bölümüne  yönlendirecektir.

 

Daha sonra ise gerekli olan bilgileri doldurarak Create Account seçeneğine tıklayın. Kayıt olma işleminiz tamamlanmıştır. Create Account‘a bastıktan sonra sizi  oyunun yükleme sayfasına yönlendirecektir.

Oyununu indirme işlemini başlatabilmek için işletim sisteminizi seçiniz. Ve kurulum dosyası indirilmeye başlayacaktır.

Fortnite Battle Royale oyununu indirme işlemini başlatabilmek için işletim sisteminizi seçiniz. Ve kurulum dosyası indirilmeye başlayacaktır.

FORTNİTE BATTLE ROYALE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
GerekliMinimum (En Düşük)Önerilen (Tavsiye Edilen)
İntel İşlemciCore i3-4330TE 2.4GHz Core i5-3470T 2.8GHz
Amd İşlemciPhenom II X4 805Phenom II X4 B99
NVİDİA Ekran KartıGeForce GT 520 v2GeForce GTX 750
AMD Ekran KartıIntel HD Graphics 4000Radeon R9 260 (OEM)
RAM 4 GB 4 GB
İşletim Sistemi Windows 7 64 Windows 7 64
DirectX DirectX 10 DirectX 10
Saklama Alanı 18 GB 18 GB

 

Fortnite Battle Royale oyununun yakında Steam Platformuna’da geleceği yönünden beklentiler var.Ancak şuanda sadece kendi sitesi üzerinden oyunu indirmek ve kayıt olmak mümkün.

Eğer Oyunu indiremez iseniz veya bir hata ile karşılaşırsanız yorum olarak belirtebilirsiniz.

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir