Künye


İmtiyaz Sahibi / Grantee
İsmail Can MEMİŞ
[email protected]

Berat TOPRAK
[email protected]


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief
Ali AKPOYRAZ
[email protected]


Editörler / Editors

Ali AKPOYRAZ
Tuncay Samet TAPLAKTEPE


Reklam ve Pazarlama Yöneticisi / Advertisement & Marketing Manager

İsmail Can MEMİŞ
[email protected]


Sitede yayımlanan İçeriklerin ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. oyuncumekani.com yazıların sorumluluğunu almaz. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

https://www.oyuncumekani.com/ harici linklerin sorumluluğu alınmaz.


Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyright 2018 oyuncumekani.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, yazı gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları oyuncumekani.com’a aittir. oyuncumekani.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerin telif hakları 5846 sayılı yasa kapsamında korunmaktadır. Ayrı olarak DMCA tarafından “korunan” siteler arasındadır. Bunlar oyuncumekani.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

oyuncumekani.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. oyuncumekani.com hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zamanda değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir./p>


Editörler / Editors

Çağkan SEZGİN

    BENZER YAZILAR

Yorumları Görüntüle