League of Legends: Şampiyonluk Liginde Transfer Gelişmeleri 3 ay önce       8  İsmail Can Memiş
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

League of Legends’in 20 Ocak’tan bu zamana kadar yapılmış transferlerini bu yazıya derledik.

League of Legends’ta bildiğiniz 8.Sezonun başlamasıyla e-sporda da heyecan arttı. Bu heyecanın artmasıyla takımlar kendilerine oyuncuları kapmaya başladı. Transfer edilen oyuncuları sizin için derledik.

Şampiyonluk liginin ilk iki haftası takımlar için bir alışma süreciydi. Bu yüzden ilk iki haftada transfer gerçekleşmeye başlanmadı. Ocak ayının son haftasında ilk değişiklik haberi Team Aurora’dan duyuldu ve bu şekilde diğer takımlarda transfer konusunda boş durmadılar, transfer konusunda değişikliklere el atmaya başladılar.

Bu karar doğrultusunda Farfetch’i  takımına transfer eden Aurora bunun yanında GalB’yi de takımın başına geçirdi. Asıl kadrosundan Roguyu yedeğe çeken takım bu hamleyle yoluna devam etti. Şubat ayında ise Youth Crew takımında transferler havada uçuşuyordu. CoCo ve Xico’yu takımına geçiren Crew yoluna bir süre bu şekilde devam ettireceğe benziyor.

HWA da tıpkı Crew gibi orta koridorunu değiştirme kararı alarak Ninja’yı takımına geçirdi. Tarihler 7 Şubatı gösterdiğinde takım Ninja ile yollarını ayırarak Orta koridorlarına Ace’yi geçirdi. Galakticos da diğer takımlar gibi değişikliğe giderken, dört farklı ormancı değiştirdi. Orman rolünde Viking ile lige başlayan takım, sonrasında Styllee’e forma şansı vermişti. Bu değişikliğin ardından Galakticos, bu hamlesini de değiştirerek, Styllee’nin yerine Koreli ormancı Neo’yu bünyesine dahil etti.

ETİKETLER    BENZER YAZILAR

SOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir