Titanfall: Assault, Mobil Cihazlara Çıktı! 8 ay önce       58  İsmail Can Memiş
Titanfall: Assault
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Muhteşem seri Titanfall’ın hayranı iseniz Titanfall: Assault oyununu kesinlikle indireceksiniz.

Tabii mobilde biraz farklı olsa da biraz değişikliğe uğramış olan Assault, iOS ve Android için AppStore ve Google Play Store’a geldi. Serinin hayranı iseniz tabii ki indirip bakmanızı öneririz çünkü gerçekten ilgi çekici bir oyuna benziyor.

Bir FPS olmasının yanı sıra birçok RTS elementlerini kullanan ve bilgisayarların disklerinde de büyük bir veri kısmını oluşturan bir oyun değişik bir yapım olarak mobile çıktı. Oyunun tanıtım yazısı “Titanfall 2’de yer alan ve mobil oyuna uyarlanmış Titan ve Pilot envanterini kullanarak, savaş yeteneklerinizi konuşturun. Sim Ninja, Boomer, Ion, Scorch’u kullanarak Frontier’ları ele geçirin ve çeşitli kartlar toplayarak, daha güçlü hale gelin” olarak belirlenmiş.

Oyuncularla savaşıp, takım olarak da maçlar yapabildiğimiz, başka takımlara katılabildiğimiz oyun şuan Google Play Store ve App Store mağazalarında! Tabii bu oyunu ücretsiz olarak indirmemizi sağlayan ise daha önceden free oyunlarından tanıdığımız Nexon oldu. Ayrıca Respawn’ın geliştirmedeki yardımlarını da unutmayalım. Oyunu Android veya iOS platformlarınıza indirmeniz şuan mümkün.

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

3 yorum

  1. Hakki dedi ki:

    Artik mobil oynamaya biraktim daha dogrusu oyun oynamayi sıkıcı geliyor ama bu ay icinde tekken gelecekmis onu oynayacagim

  2. İsmail Can Memiş dedi ki:

    Titanfall’ın daha önce PC versiyonunu oynamıştım bayağı fazla depolama alanı istiyor. Yeni çıktığı oyunda da inşallah fazla yer almaz. Pek umutlu değilim bu yönden ancak Titanfall’ın güzel birşey çıkarttığını düşünüyorum.

  3. Berkant Oğuzcan dedi ki:

    Mobil cihazlara çıkması çok iyi olmuş oyunda ki aktif oyuncu sayısı her geçen gün daha da artacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir