Twitch Masaüstü Uygulaması Çıktı! 8 ay önce       56  İsmail Can Memiş
Twitch Masaüstü Uygulaması
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Severek izlediğimiz yayınların yapıldığı platform Twitch masaüstü uygulaması çıktı.

Sıkı bir internet kullanıcısı ve izleyicisi iseniz Twitch platformunu illa ki duymuşsunuz hatta kullanmışsınızdır. Tabii Twitch’i önceden sadece mobil platform ve tarayıcılarda açabilirken artık masaüstüne kurabileceğiz. Resmi olarak Twitch masaüstü uygulaması , Mac ve Windows bilgisayarlara çıkış yaptı.

Twitch’in normal sitesindeki tüm özelliklere aynı şekilde sahip olan bu uygulama aynı şekilde bits ve cheering sistemleri ile yayıncılara destek vermek için devam edecek. Ayrıca Twitch masaüstü uygulaması mesajlaşma, sesli sohbet ve görüntülü sohbetler için de kullanılabiliyor. Twitch uygulamasını Skype ya da Discord gibi kullanabilirsiniz. Bunun destek altyapısı ise Curse’ye dayanıyor.

Twitch masaüstü uygulamasını ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip kurmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Ayrıca kendi internet sitesine de girip indirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde oyunda arkadaşlarınız ile muhabbet edebilir, sevdiğiniz yayıncıları yavaşlamadan veya bilgisayarınız kasmadan izleyebilir, sevdiğiniz yayıncılara desteğinizi kısa süre içinde daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Twitch masaüstü uygulamasını indirmek isteyenler için kendi sitesinden Twitch masaüstü programı indirme linki:

https://app.twitch.tv/download

ETİKETLERSOSYAL AĞLARDA PAYLAŞ

Yorumları Görüntüle

3 yorum

  1. Berkant Oğuzcan dedi ki:

    Çıkmasına sevindim siteye gir vs çok uğraşıyorduk şimdi kısa sürede yayınlara katılabileceğiz.

  2. Emre Karakaya dedi ki:

    Masaüstü uygulamaları her zaman bana daha hantal gelmekte. Hem açılmaları uzun sürüyor hem de bilgisayarı daha yavaşlatıyorlar.

  3. Zeynep dedi ki:

    Masaüstü uygulaması gayet başarılı olmuş twitch’in. Ama eğer tarayıcıdan izliyorsanız uygulamayı indirmenize pek gerek yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir