Unlost- Jahrein Tartışması

Arkadaşlar bildiğiniz üzere son günlerde sanal alem ve twitch çalkalanıyor adeta. Twitch’in iki devi arasındaki husumet nedir?  Kim haklıdır? Tüm detayları ile olaya açıklık getireceğiz.

Jahrein bir iki yayınında “off Wolfteam manyak oyun” tadında söylemlerde bulunmuştu. Yayınlarımda Wolfteam oyuncusu istemiyorum, Wolfteam Twitchinde Jahrein yazınca 6000 saniye ban yiyorsunuz bu nedir gibi şeyler söylemişti. Wolfteam ise Cantuğ, yani Unlost’a Jahreini uyar aksi takdirde dava açacağız diyor ve Jahrein’in mail hesabına bir e-mail gönderiyor. Jahrein davalık oldum artık yayın yapamayabilirim vs diyor. Unlost’da bir sıralar Wolfteam’ de çalıştığı için Jahreini kötüleyen bi yayın yapmış . Daha sonra Jahrein de cevap yayını yapmış. Bu yayınlarda her iki yayıncıda on binlerce kişi tarafından seyredildi. Bazı insanlar taraf tutarken, bazıları ise prim peşinde koşulduğunu idda ediyor. Acaba konu nereye varacak? Heyecanla bekliyoruz. Olaya Ferit Karakaya’da dahil.
İlgili Görseller; 

2 yorum

  1. Burak Bilir dedi ki:

    Olayı çözmeye çalışıyordum ama bi türlü öğrenememiştim bu yazı üzerine ben jahreini hakli bulmaya basladim

  2. Levent Keleş dedi ki:

    Bu Twitch yayıncıların genelinde bir bası boşluk var. Çok rahat davranabiliyorlar. Zaten Jahrein en son bir oyun firmasında dava yesiğini yayınlarına son verebileceğini açıklamıştı. (iyide olacak bence)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir